OBSERVER MAXIMUS - WIĘCEJ NIŻ WÓZEK INWALIDZKI


Celem zbiórki pieniędzy z 1% i darowizn jest wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym - OBSERVER MAXIMUS. Dla mnie zakup tego wózka to przede wszystkim wyrównanie szans. 

Wózek ten jest wyjątkowy pod każdym względem swojej użyteczności. Jego zaawansowana technologia sprawia, że dzięki niemu osoba niepełnosprawna jest w stanie dokonać rzeczy wcześniej niemożliwych i dostać się do wielu miejsc, które dostępne były tylko przy pomocą osób trzecich lub wcale. 

Zakup wózka umożliwi mi aktywny udział w życiu codziennym jak i  społecznym. Bez problemu będę mógł dostać się do nieprzystosowanych miejsc, które wcześniej były dla mnie niedostępne. Observer Maximus potrafi pokonywać schody, strome podjazdy, obracać się w miejscu. Bez zastanawiania, kombinowania i proszenia obcych udam się do każdego urzędu, restauracji, na spotkanie, wiosenny spacer po lesie czy choćby po codzienne zakupy.  

MAXIMUS dzięki napędowi na cztery koła, jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i trudne nawierzchnie. Spacer po plaży, zaśnieżonej drodze nie będzie żadnym problemem. 

O jego zaletach mógłbym pisać bez końca. Zapraszam Państwa do obejrzenia krótkich filmów wideo na których prezentowane są jego możliwości.

Darczyńcy

DO TEJ PORY UDAŁO SIĘ NAM ZEBRAĆ:

11 082.80 PLN

Aktualizacja na dzień:
2015-02-16

Fundacja Avalon