O mnie

 1. Mam na imię Krzysiek, mieszkam  w Warszawie, mam 36 lata. Od urodzenia choruję na Wrodzoną Łamliwość Kości, od zawsze poruszam się na wózku inwalidzkim. Do tego czasu wystarczał mi zwykły wózek napędzany siłą rąk. Niestety stan mojego zdrowia pogorszył się i aby móc nadal robić to co do tej pory a nawet więcej, muszę przesiąść się na wózek o napędzie elektrycznym.

  Z zawodu jestem grafikiem/webmasterem. Realizuję się zarówno zawodowo jak i hobbystycznie. Niestety, a może stety, moje zainteresowania wymagają dużo sprawności fizycznej i nie są zbyt popularne w środowisku osób niepełnosprawnych.

  1. Akwarystyka

  Na pierwszym miejscu trzeba wymienić akwarystykę. Fascynacja podwodnym światem uwidoczniła się u mnie jeszcze w wieku przedszkolnym. Od tamtego czasu staram się pielęgnować to hobby. Obecnie posiadam kilka zbiorników z rybami słodkowodnymi.

  Fotografia

  Moje zainteresowania fotografią są stosunkowo świeże, można by rzec, że jestem początkującym amatorem. Jednak z czasem chciałbym rozwijać tą pasję i w przyszłości mieć swoje studio fotograficzne. Marzy mi się również uprawianie fotografii przyrodniczej. Do tego również niezbędny jest  mi wózek, na który zbieram pieniądze.

  1. Kynologia/psy asystujące

  Od zawsze kocham psy. Obecnie w moim domu mieszka sobie Rita (Chihuahua) oraz Kanti (Biały Owczarek Szwajcarski). Kanti będzie psem asystującym. Mam nadzieję, że uda mi się ją wyszkolić na tyle, że zdamy razem egzamin na psa asystującego i będziemy razem mogli wejść do wszystkich budynków sektora publicznego.
  Więcej o naszym stadzie można poczytać na facebook.com/PiesAsystent Moim marzeniem jest założenie fundacji/szkoły, szkolącej psy asystujące osobom niepełnosprawnym.

Darczyńcy

DO TEJ PORY UDAŁO SIĘ NAM ZEBRAĆ:

11 082.80 PLN

Aktualizacja na dzień:
2015-02-16

Fundacja Avalon

Jak przekazać 1% podatku

Krok 1. Oblicz podatek należny wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając PIT (np. PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38).

Krok 2. Uzupełnijj rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP), wpisz następujące dane: [czytaj cały tekst]

Jak przekazać darowiznę

Darowiznę może wpłacić każda osoba, w dowolnym momencie, także z zagranicy. Przekazaną Fundacji darowiznę można odliczyć od podatku. Należy po prostu dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłata na poczcie:
• nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon – [czytaj cały tekst]

Jak przekazać przedmiot na aukcje

Od pewnego czasu trwa akcja "Akwaryści dla akwarysty".

Wszystkich chętnych do wsparcia akcji "1procent.waw.pl Akwaryści dla Akwarysty" i przekazania fantów na aukcje charytatywne, proszę o kontakt poprzez Wiadomość na tym profilu albo drogą mailową. [czytaj cały tekst]